Onsdagskvelden var lun og nydelig, for de som ikke fikk kjenne på sommerkveldsfølelse i september er det en ny mulighet i dag. Oppfordringen er å ta en tur ut og nyte dagen i dag, og ikke minst kvelden, hvor fargene blir forsterket og fullmånen smiler fra oven. Bsnett tok en liten kveldstur i nærområdet med kamera onsdag kveld. Nå ønsker vi dine Sommer i september-bilder, uansett dag eller kveld.

Merk bildet med Sommer i september og send til tips@bsnett.no

I følge yr.no er det ikke over enda. Det blir gode dager framover, men temperaturen synker noe inn mot helgen. Kanskje blir det littegrann regn, men sjansen er rundt 20 prosent. Det er oppløftende.

Fullmåne

Fredag 16. september kl. 21:05 er det fullstendig fullmåne, denne kalles høstmåne, etter det er det fullmåne16. oktober kl. 06:23 (Jaktmåne)14. november kl. 14:52 (Frostmåne)14. desember kl. 01:05 (Vintermåne).